Fragmenty beznádeje

10. února 2017 v 16:15
Depresia posledných dní pomali ale isto za sebou zatvára dvere...fuuuuuuh, konečne......som si vydýchla. Nie, že by niečo bolo zrazu lepšie, dôležité je aj to, že to neni ešte horšie. V živote človeka je veľa okamihov keď sa sám seba pýta: Ešte vôbec načo ? má to nejaký zmysel pokračovať ?......Ale áno má, aj keď neviem prečo... hovorí sa, že každá rana čo nám život spôsobí alebo čo si spôsobíme aj sami by nás mala niekde posunúť, ale čo ak nie ? Čo ak sa len točíme dookola zamotaný v kruhu ? Čo ak za každým krokom vpred urobíme len ďalšie dva kroky vzad ? Niekedy mám pocit, že všetci idú dopredu len ja cúvam. Dokonca si kamarát zo mňa minule robil piču, že v podsvetí by ma volali ručná brzda xD .....kokot.... strašne mi chýba ....


Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt free tekno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kazimír Kraťas Kazimír Kraťas | Web | 10. února 2017 v 17:16 | Reagovat

Jsem zoufalý ošklivý panic se zanedbatelným IQ i délkou údu a s komplexem méněcennosti. Zoufale potřebuji vaši pozornost. Potřebuji vaše komentáře, až už utěšující či lítostivé, nebo nenávistné. Prostě potřebuji mít pocit, že se o mne někdo alespoň jednou v životě zajímá, ať už v dobrém, nebo špatném. Potřebuju to snad ještě naléhavěji než první sex, funkční pistoli, nebo preventivní proplesknutí, abych se konečně probral a přestal ze sebe dělat šulina na těch internetech.
Jedná se sice o reklamu, ale alespoň jsem upřímný, říkám to narovinu a racionálně vysvětluji důvody, proč stojím o větší návštěvnost. Krom toho - za každou jednotlivou návštěvu na mém blogu se o jednu vteřinu zkrátí čas, zbývající do ztráty mého panictví! A to se vyplatí, zvláště jste-li filantropové!

2 Eliss Eliss | Web | 10. února 2017 v 18:36 | Reagovat

Věřím tomu, že budeš mít zase světlé dny :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama